Idman

“Qarabağ“ın oyunlarının vaxtı dəqiqləşdi – Qrupların təqvimi

Avropa Liqasının qrup mərhələsinin oyunlarının təqvimi açıqlanıb.

“SAVAŞ” xəbər verir ki, Azərbaycanı bu turnirdə təmsil edən “Qarabağ”ın matçlarının da tarixləri müəyyənləşib.

İ qrupunda qərarlaşan Ağdam təmsilçisi ilk görüşünü İsraildə Təl-Əviv “Makkabi”sinə qarşı keçirəcək.

Həmçinin pley-off mərhələlərinin püşkatma və oyun günlərinin tarixi də məlumdur.

I tur

22 oktyabr

A qrupu

20:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Roma” (İtaliya)

20:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – ÇFR (Rumıniya)

B qrupu

20:55. “Dandolk” (İrlandiya) – “Molde” (Norveç)

20:55. “Rapid” (Avstriya) – “Arsenal” (İngiltərə)

C qrupu

20:55. “Bayer” (Almaniya) – “Nitsa” (Fransa)

20:55. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – “Slaviya” (Çexiya)

D qrupu

20:55. “Standard” (Belçika) – “Reyncers” (Şotlandiya)

20:55. “Lex” (Polşa) – “Benfika” (Portuqaliya)

E qrupu

20:55. PSV (Niderland) – “Qranada” (İspaniya)

20:55. PAOK (Yunanıstan) – “Omoniya” (Kipr)

F qrupu

20:55. “Napoli” (İtaliya) – “Alkmaar” (Niderland)

20:55. “Riyeka” (Xotvatiya) – “Real Sosyedad” (İspaniya)

G qrupu

23:00. “Braqa” (Portuqaliya) – AEK (Yunanıstan)

23:00. “Lester” (İngiltərə) – “Zarya” (Ukrayna)

H qrupu

23:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Milan” (İtaliya)

23:00. “Sparta” (Çexiya) – “Lill” (Fransa)

İ qrupu

23:00. “Vilyarreal” (İspaniya) – “Sivasspor” (Türkiyə)

23:00. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – “Qarabağ” (AZƏRBAYCAN)

J qrupu

23:00. “Tottenhem” (İngiltərə) – LASK (Avstriya)

23:00. “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Antverpen” (Belçika)

K qrupu

23:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Feyenoord” (Niderland)

23:00. “Volfsberger” (Avstriya) – MOİK (Moskva, Rusiya)

L qrupu

23:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) – “Srvena Zvezda” (Serbiya)

23:00. “Slovan” (Çexiya) – “Gent” (Belçika)

II tur

29 oktyabr

A qrupu

24:00. “Roma” – MOİK

24:00. ÇFR – “Yanq Boyz”

B qrupu

24:00. “Arsenal” – “Dandolk

24:00. “Molde” – “Rapid”

C qrupu

24:00. “Slaviya” – “Bayer”

24:00. “Nitsa” – “Hapoel” (Beer-Şeva)

D qrupu

24:00. “Benfika” – “Standard”

24:00. “Reyncers” – “Lex”

E qrupu

24:00. “Omoniya” – PSV

24:00. “Qranada” – PAOK

F qrupu

24:00. “Real Sosyedad” – “Napoli”

24:00. “Alkmaar” – “Riyeka”

G qrupu

21:55. AEK – “Lester”

21:55. “Zarya” – “Braqa”

H qrupu

21:55. “Milan” – “Sparta”

21:55. “Lill” – “Seltik”

İ qrupu

21:55. “Qarabağ” – “Vilyarreal”

21:55. “Sivasspor” – “Makkabi” (Təl-Əviv)

J qrupu

21:55. LASK – “Lüdoqorets”

21:55. “Antverpen” – “Tottenhem”

K qrupu

21:55. MOİK (Moskva) – “Dinamo” (Zaqreb)

21:55. “Feyenoord” – “Volfsberger”

L qrupu

21:55. “Gent” – “Hoffenhaym”

21:55. “Srvena Zvezda” – “Slovan”

III tur

5 noyabr

A qrupu

21:55. “Roma” – ÇFR

24:00. “Yanq Boyz” – MOİK (Sofiya)

B qrupu

21:55. “Rapid” – “Dandolk”

24:00. “Arsenal” – “Molde”

C qrupu

21:55. “Slaviya” – “Nitsa”

21:55. “Hapoel” (Beer-Şeva) – “Bayer”

F qrupu

21:55. “Benfika” – “Reyncers”

21:55. “Lex” – “Standard”

E qrupu

21:55. PAOK – PSV

21:55. “Omoniya” – “Qranada”

F qrupu

21:55. “Real Sosyedad” – “Alkmaar”

21:55. “Riyeka” – “Napoli”

G qrupu

24:00. “Lester” – “Braqa”

24:00. “Zarya” – AEK

H qrupu

24:00. “Seltik” – “Sparta”

24:00. “Milan” – “Lill”

İ qrupu

21:55. “Sivasspor” – “Qarabağ”

24:00. “Vilyarreal” – “Makkabi” (Təl-Əviv)

J qrupu

21:55. “Lüdoqorets” – “Tottenhem”

24:00. “Antverpen” – LASK

K qrupu

24:00. “Dinamo” (Zaqreb) – “Volfsberger”

24:00. “Feyenoord” – MOİK (Moskva)

L qrupu

24:00. “Srvena Zvezda” – “Gent”

24:00. “Hoffenhaym” – “Slovan”

IV tur

26 noyabr

A qrupu

21:55. MOİK (Sofiya) – “Yanq Boyz”

24:00. ÇFR – “Roma”

B qrupu

21:55. “Molde” – “Arsenal”

24:00. “Dandolk” – “Rapid”

C qrupu

24:00. “Bayer” – “Hapoel” (Beer-Şeva)

24:00. “Nitsa” – “Slaviya”

D qrupu

24:00. “Standard” – “Lex”

24:00. “Reyncers” – “Benfika”

E qrupu

24:00. PSV – PAOK

24:00. “Qranada” – “Omoniya”

F qrupu

24:00. “Napoli” – “Riyeka”

24:00. “Alkmaar” – “Real Sosyedad”

G qrupu

21:55. “Braqa” – “Lester”

21:55. AEK – “Zarya”

H qrupu

21:55. “Sparta” – “Seltik”

21:55. “Lill” – “Milan”

İ qrupu

21:55. “Makkabi” (Təl-Əviv) – “Vilyarreal”

21:55. “Qarabağ” – “Sivasspor”

J qrupu

21:55. LASK – “Antverpen”

24:00. “Tottenhem” – “Lüdoqorets”

K qrupu

21:55. MOİK (Moskva) – “Feyenoord”

21:55. “Volfsberger” – “Dinamo” (Zaqreb)

L qrupu

21:55. “Gent” – “Srvena Zvezda”

21:55. “Slovan” – “Hoffenhaym”

V tur

3 dekabr

A qrupu

24:00. “Roma” – “Yanq Boyz”

24:00. ÇFR – MOİK (Sofiya)

B qrupu

24:00. “Arsenal” – “Rapid”

24:00. “Molde” – “Dandolk”

C qrupu

24:00. “Slaviya” – “Hapoel” (Beer-Şeva)

24:00. “Nitsa” – “Bayer”

D qrupu

24:00. “Benfika” – “Lex”

24:00. “Reyncers” – “Standard”

E qrupu

24:00. “Qranada” – PSV

24:00. “Omoniya” – PAOK

F qrupu

24:00. “Alkmaar” – “Napoli”

24:00. “Real Sosyedad” – “Riyeka”

G qrupu

21:55. AEK – “Braqa”

21:55. “Zarya” – “Lester”

H qrupu

21:55. “Milan” – “Seltik”

21:55. “Lill” – “Sparta”

İ qrupu

21:55. “Qarabağ” – “Makabi” (Təl-Əviv)

21:55. “Sivasspor” – “Vilyarreal”

J qrupu

21:55. LASK – “Tottenhem”

21:55. “Antverpen” – “Lüdoqorets”

K qrupu

21:55. MOİK (Moskva) – “Volfsberger”

21:55. “Feyenoord” – “Dinamo” (Zaqreb)

L qrupu

21:55. “Gent” – “Slovan”

21:55. “Srvena Zvezda” – “Hoffenhaym”

VI tur

10 dekabr

A qrupu

21:55. “Yanq Boyz” – ÇFR

21:55. MOİK (Sofiya) – “Roma”

B qrupu

21:55. “Dandolk” – “Arsenal”

21:55. “Rapid” – “Molde”

C qrupu

21:55. “Bayer” – “Slaviya”

21:55. “Hapoel” (Beer-Şeva) – “Nitsa”

D qrupu

21:55. “Standard” – “Benfika”

21:55. “Lex” – “Reyncers”

E qrupu

21:55. PSV – “Omoniya”

21:55. PAOK – “Qranada”

F qrupu

21:55. “Napoli” – “Real Sosyedad”

21:55. “Riyeka” – “Alkmaar”

G qrupu

24:00. “Braqa” – “Zarya”

24:00. “Lester” – AEK

H qrupu

24:00. “Seltik” – “Lill”

24:00. “Sparta” – “Milan”

İ qrupu

24:00. “Vilyarreal” – “Qarabağ”

24:00. “Makkabi” (Təl-Əviv) – “Sivasspor”

J qrupu

24:00. “Tottenhem” – “Antverpen”

24:00. “Lüdoqorets” – LASK

K qrupu

24:00. “Dinamo” (Zaqreb) – MOİK (Moskva)

24:00. “Volfsberger” – “Feyenoord”

L qrupu

24:00. “Hoffenhaym” – “Gent”

24:00. “Slovan” – “Srvena Zvezda”

1/16 final

Püşkatma – 14 dekabr

İlk oyunlar – 18 fevral

Cavab oyunları – 25 fevral

1/8 final

Püşkatma – 26 fevral

İlk oyunlar – 11 mart

Cavab oyunları – 18 mart

1/4 final

Püşkatma – 19 mart

İlk oyunlar – 8 aprel

Cavab oyunları – 15 aprel

Yarımfinal

Püşkatma – 19 mart

İlk oyunlar – 29 aprel

Cavab oyunları – 6 may

Final

26 may

Polşa. Qdansk stadionu

“Qarabağ“ın oyunlarının vaxtı dəqiqləşdi - Qrupların təqvimi
reklam...

Bənzər Yazılar

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

Back to top button
Close